Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Soplica Śliwkowa 0.5L

Cena sprzedaży
33,00 zł
Kraj: POLSKA

Pojemność: 500ml

Opakowanie: brak

Zapach: śliwki, owoce tarniny;

Smak: bogaty bukiet, dosyć intensywny i nieco cierpki;

Soplica Śliwkowa produkowana jest na bazie naturalnych składników nadających trunkowi ciekawego i bardzo pożądanego wśród konsumentów smaku śliwek.

Soplica to jedna z najstarszych polskich wódek, historia marki sięga 1888 roku. Powstała z inicjatywy Bolesława Kasprowicza, który utworzył w Gnieźnie Fabrykę Wódek i Likierów. To właśnie tam trzy lata po otwarciu wyprodukowano pierwszą butelkę wódki Soplica. Pierwsza sztuka Soplicy z 1891 roku wciąż istnieje i obecnie jest eksponatem w Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. Już po kilku latach funkcjonowania zakład produkcyjny przetwarzał nawet 3 wagony czystego spirytusu tygodniowo. Receptury wódek smakowych i likierów Soplicy były w pełni opracowane przez Bolesława Kasprowicza. Wszystkie przepisy zostały ręcznie spisane i umieszczone w księdze określanej "receptarzem". Pierwotnie przepisy utworzone przez założyciela marki sygnowane były inicjałami B.K oraz wizerunkiem karpia przedstawionego poniżej.

znak-soplica.jpg