Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Passover 50% 0.5l

Cena sprzedaży
89,00 zł
Kraj: POLSKA

Destylarnia: POLMOS BIELSKO-BIAŁA

Pojemność: 500ml

Zaw. alkoholu: 50%

Opakowanie: brak

Zapach: słodki i soczysty aromat śliwki, akcenty kwiatowe, lukier, marcepan;

Smak: soczysty, drewno, tytoń, marcepan oraz nuty skóry;

Finisz: długi, skóra i słodki tytoń, z aromatem hibiskusa i przypraw korzennych.

Jest to prawdziwie męska wódka o zawartości alkoholu wynoszącej około 50%. Do procesu produkcji wykorzystywane są przebrane śliwki, nie dodawane są absolutnie żadne sztuczne składniki. Do produkcji wykorzystano krystalicznie czystą wodę przez co wódka charakteryzuje się niespotykaną przejrzystością. Śliwowica leżakuje przez około 3 lata, co wpłynęło na osiągnięcie niesamowicie bogatego bukietu aromatów. Śliwowica paschalna to gwarant bogatego, śliwkowego aromatu o jasno-żółtej barwie i swoistym smaku.