Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Hanza 0.7l

Kraj: POLSKA

Region: KUJAWY

Destylarnia: TORUŃSKIE WÓDKI GATUNKOWE

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: brak

Dostępność:   brak_produktu.gif

Wódka czysta o aksamitnym smaku, który zawdzięcza specjalnie dobranej mieszance spirytusów zbożowych. Pięknie zdobiona butelka przeniesie Państwa w świat średniowiecznych kupców hanzeatyckich. To wódka nie tylko do konsumpcji, ale i do poczytania o średniowiecznych dziejach. Na butelce umieszczono historyczne opisy w dwóch językach: po polsku i po niemiecku.

Gorzelnia Toruńskie Wódki Gatunkowe funkcjonuje już od ponad 134 lat, tworząc trunki z takim samym zaangażowaniem i pasją jak na początku działalności. Największą wartością marki jest fakt, że jest to jedna z niewielu polskich destylarni, która do dziś może określić się firmą rodzinną, bazującą na własnym kapitale.

Historia produkcji spirytusu sięga lat 50' XIX wieku, a zapoczątkowali ją dwaj żydowscy przedsiębiorcy Georg i Natan Hirschfeldowie. Otwarcie destylarni przy ulicy Olbrachta w Toruniu miało miejsce w 1884, to właśnie ta data traktowana jest jako początek pięknej historii. Już we wczesnych latach produkcji wizja właścicieli nie ograniczała się wyłącznie do rynku polskiego, dlatego też szybko rozwinięto kanały importowe nie tylko na kontynencie Europejskim, ale również Afrykańskim oraz Azjatyckim. Na pozytywne efekty tak dynamicznej ekspansji nie trzeba było długo czekać, szybko doceniono Toruńskie trunki na wystawach w Melbourne, Grazu, czy Królewcu. W kolejnych latach firma notowała stopniowy wzrost, który jest zauważalny do chwili obecnej. Zakład na kujawach jest jednym z niewielu, który nie został zniszczony podczas II Wojny Światowej, w związku z czym, do dziś możemy podziwiać zakładowe budynki, będące doskonałym przykładem XIX-wiecznej architektury przemysłowej.

torun-logo.jpg