Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Starka 18-letnia 0.7L

Producent: STARKA
Kraj: POLSKA

Region: POMORZE ZACHODNIE

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: kartonik

Dostępność:   produkt-niedostepny.gif

STARKA® 18 TO NAJPOPULARNIEJSZA OKOWITA W CAŁEJ NASZEJ OFERCIE. KLIENCI DOCENILI JĄ ZA WYSZUKANY I TRADYCYJNY SMAK PRZEŁAMANY NIETUZINKOWYM AROMATEM. STARKA® 18 SWOJEGO WYJĄTKOWEGO CHARAKTERU NABIERA PODCZAS LEŻAKOWANIA W SOLIDNYCH, DĘBOWYCH BECZKACH, AŻ PRZEZ OSIEMNAŚCIE LAT. TO WŁAŚNIE SPRAWDZONE I KONTYNUOWANE OD LAT METODY PRODUKCJI ALKOHOLU SPRAWIAJĄ, ŻE SZCZECIŃSKIE OKOWITY SĄ CENIONE ZA WSPANIAŁY SMAK NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.. NIE BOIMY SIĘ POWIEDZIEĆ, ŻE NASZEJ OKOWITY PO PROSTU NIE DA SIĘ NIE LUBIĆ! DOCENIĄ JĄ WSZYSCY, KTÓRZY POSZUKUJĄ GŁĘBOKIEGO SMAKU PRAWDZIWIE POLSKIEGO ALKOHOLU.

Szczecińska Fabryka Wódek ,,STARKA” Spółka z o.o. stoi w miejscu dawnego, powstałego w 1863 roku Browaru Victoria. 11 stycznia 1946 roku fabryka stała się własnością Polskiego Monopolu Spirytusowego. Od tego czasu z dumą produkujemy wysokiej jakości wyroby spirytusowe w kilkunastu gatunkach. Wachlarz naszych alkoholi jest szeroki – od tradycyjnych polskich wódek czystych, poprzez wódki kolorowe, aż po naturalne okowity. Największą dumą naszej fabryki jest Starka – doskonała okowita, którą od lat wytwarzamy według oryginalnej i niezmiennej receptury. Naszym najważniejszym celem jest wydobycie z alkoholu jego niepowtarzalnego i wyrazistego smaku. W głębokich piwnicach naszej fabryki alkohol dojrzewa powoli, a dzięki długiemu procesowi leżakowania, odpowiedniej temperaturze i wilgotności powietrza, nabiera wyjątkowego i szlachetnego aromatu.