Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Bushmills 10YO 0.7L

Cena sprzedaży
159,00 zł
Kraj: IRLANDIA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: kartonik

Bushmills tworzony jest w starej destylarni na terenach Irlandii. Destylarnia Bushmills jest wyjątkowa ze względu na fakt iż destylowanie, dojrzewanie i butelkowanie odbywa się w jednym miejscu. Gwarantuje to doskonałą jakość produktów, potwierdzoną wnikliwą kontrolą wszystkich procesów produkcyjnych.

Jest najpopularniejszy Single Malt Irlandii, który do sprzedaży trafił w roku 1984. Wyprodukowany w 100% ze słodu leżakującego w dębowych beczkach. Sam trunek leżakował dziesięć lat w beczce po Burbonie. Whiskey posiada aromaty wanilii, miodu i mlecznej czekolady, świeże  o przyjemnym smaku miodu przeplatające się ze smakiem dojrzałych owoców. Na podniebieniu wyraźnie odczuwalne są posmaki  delikatnej wanilii z mleczną czekoladą i palonym drewnem. Gładka idealnie zgrana paleta z subtelnie wytrawną goryczką na końcu.

Bushmills to najstarsza na świecie licencjonowana destylarnia whisky. Oficjalne zapisy sięgają 1608 roku, kiedy to brand otrzymał oficjalne pozwolenie na produkcję whisky. Po ponad 400-stu latach później whisky wciąż powstaje w Bushmills, co jest zasługą ogromnego doświadczenia i rzemiosła przekazywanego z pokolenia na pokolenie. Bushmills jest czymś więcej niż tylko whisky. To cała wioska, w której rodzina, przyjaciele i sąsiedzi pracują obok siebie w gorzelni. Mieszkańcy często mawiają bez wioski nie byłoby whisky, a bez whisky nie byłoby wioski". Sława Bushmills wystrzeliła w latach pięćdziesiątych dwudziestego wieku, kiedy to marka zaczęła organizować wiele kampanii marketingowych, jednocześnie niejednokrotnie była widoczna w klasycznych filmach. Pod wpływem tych działań szybko stała się elementem kultury popularnej.