Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Bushmills Original 0.7L w tubie

Cena sprzedaży
105,00 zł
Kraj: IRLANDIA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: tuba

Istniejąca od początku XVII wieku, wyśmienita irlandzka whisky pochodząca z destylarni Bushmills. Trunek podlega potrójnej destylacji w wąskich i wyskoich kotłach. Zmieszana jest z whisky jęczmiennych i zbożowych, leżakujących przynajmniej trzy lata. Jego wyśmienity smak zapewniają leżakowanie w beczkach po bourbonie whisky zbożowych gwarantujące ostry i waniliowy posmak oraz w beczkach po sherry whisky jęczmiennych dodających owocowo-miodowych akcentów.

Bushmills to najstarsza na świecie licencjonowana destylarnia whisky. Oficjalne zapisy sięgają 1608 roku, kiedy to brand otrzymał oficjalne pozwolenie na produkcję whisky. Po ponad 400-stu latach później whisky wciąż powstaje w Bushmills, co jest zasługą ogromnego doświadczenia i rzemiosła przekazywanego z pokolenia na pokolenie. Bushmills jest czymś więcej niż tylko whisky. To cała wioska, w której rodzina, przyjaciele i sąsiedzi pracują obok siebie w gorzelni. Mieszkańcy często mawiają bez wioski nie byłoby whisky, a bez whisky nie byłoby wioski". Sława Bushmills wystrzeliła w latach pięćdziesiątych dwudziestego wieku, kiedy to marka zaczęła organizować wiele kampanii marketingowych, jednocześnie niejednokrotnie była widoczna w klasycznych filmach. Pod wpływem tych działań szybko stała się elementem kultury popularnej.