Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Roe & Co Irish Whiskey 0.7l

Cena sprzedaży
159,00 zł
Kraj: IRLANDIA

Region: DUBLIN

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 45%

Opakowanie: brak

Irlandzka whiskey mieszana klasy premium, komponowana z destylatów whiskey single malt i grain. Dojrzewająca w beczkach po bourbonie, produkowanych z amerykańskiego dębu, w większości z pierwszego napełnienia. Stworzenie jej trwało dwa lata, a receptura została opracowana przez Master Blender koncernu Diageo - Caroline Martin. Kompozycja została wybrana specjalnie z myślą o mieszaniu jej w koktajlach, ale również do picia z wodą.

Roe & Co. jest pachnąca i zaokrąglona nutami miękkiej przyprawy, łagodnego wyczesanego cukru i ciepłych nut drzewiastej wanilii. Równowaga mieszanki jest natychmiast widoczna na podniebieniu z aksamitną konsystencją i słodkimi smakami, w tym przyprawionymi gruszkami i wanilią, a delikatna kremowość utrzymuje się w finiszu.