Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Tulamore_0.7L_Sz_512339c86606b.jpg

Tullamore 0.7L + 2 szklanki

Producent: TULLAMORE
Cena sprzedaży
99,00 zł
Kraj: IRLANDIA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: kartonik

Dostępność:   chwilowy_brak.gif

Tullamore Dew jest odmianą irlandzkiej whiskey. Po raz pierwszy została wyprodukowana w 1829 roku w miasteczku Tullamore w hrabstwie offaly w Irlandii. Obecnie jednak jest produkowana przez Irish Distillers Ltd. w Midleton w hrabstwie Cork. Nazwa tego trunku pochodzi od inicjałów pierwszego właściciela destylarni Daniela E. Williamsa. Klasyczna mieszana irlandzka whiskeyznana jest ze swegp delikatnego i łągodnego smaku, a jej korzenne, cytrynowe i słodowe nuty dopełnione są aromatem węgla drzewnego. W 2005 roku została uhonorowana przez największych koneserów złotym medalem podczas International Spirits Challenge.