Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Ballantines AC/DC 0.7l

Cena sprzedaży
75,00 zł
Kraj: SZKOCJA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: brak

Ballantine's oddaje hołd legendarnemu zespołowi AC/DC, który przez dziesięciolecia zachwyca tłumy swoją muzyką. Energetyczny akcent na znanej na całym świecie butelce whisky Ballantines Finest stanowi prawdziwą gratkę dla miłośników kolekcjonowania. Ballantine's prezentuje swoją kolekcję True Music Icons, która jest wyrazem szacunku dla najbardziej kultowych artystów muzycznych na całym globie. Serię otwiera brytyjska legenda rocka - AC/DC. Dzięki długotrwałemu zaangażowaniu w przemyśle muzycznym i bogatej historii platformy True Music, Ballantines czuje potrzebę uhonorowania tych artystów i zespołów, którzy zdefiniowali muzykę. Jednocześnie, nieugięte przywiązanie AC/DC do swoich korzeni współgra z etosem marki Ballantine's, która celebrować oryginalność.

Kolekcja True Music Icons hołduje twórcom, którzy nie tylko przyczynili się do rozwoju kultury muzycznej, ale również stali się jej ikonami. AC/DC zyskali sławę dzięki przełomowemu brzmieniu i energicznym występom na koncertach. Ich niezwykle imponujący dorobek muzyczny, obejmujący aż 17 albumów, zdobył serca milionów oddanych fanów na całym świecie.

Na butelce Ballantine’s True Music Icons z motywem AC/DC widnieje rozpoznawalny piorun w intensywnym neonowym czerwonym kolorze, tworząc dynamiczny design, który oddaje esencję muzyki grupy. Ten design nawiązuje do kultowego logo, które jest dobrze znane każdemu miłośnikowi muzyki.

Wkrótce w sprzedaży pojawią się kolejne butelki z tej edycji, poświęcone innym ikoną muzyki. Najbardziej wyczekiwana jest Butelka Ballantines Queen - hołd dla legendarnej brytyjskiej grupy muzycznej.

Gdzie kupić Ballantines ACDC?

Ballantine's AC DC jest dostępny w najlepszych, specjalistycznych sklepach z alkoholem.