Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Chivas Royal Salute The Polo Estancia Edition 21YO

Cena sprzedaży
1325,00 zł
Kraj: SZKOCJA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: kartonik

Whisky stworzona w 1953 roku na cześć koronacji królowej Elżbiety II. Butelka tej whisky wykonana jest z prawdziwej porcelany i posiada królewski herb. Nazwa ma związek z 21 salwami artyleryjskimi, oddawanymi królewskim dostojnikom. Wspaniale zbudowana, pełna słodyczy, aromatów dojrzałych owoców oraz przypraw korzennych, z wyczuwalną nutą dymu na finiszu. Ta 21-letnia mieszanka najprzedniejszych gatunków szkockiej whisky jest niezrównana w swej delikatności. Produkowana w destylarni Strathisla zdobyła międzynarodową sławę wyjątkowej, luksusowej whisky. Tajemnicę jej przygotowania zna tylko trzech ludzi. Składa się z wielu whisky, z których najmłodsza ma 21 lat. Proces destylacji przebiega w całkowicie naturalny sposób, składniki Chivas Regal nabierają aromatu, barwy i charakteru podczas wieloletniego leżakowania w dębowych beczkach. Sprzedawana jest w charakterystycznych, bogato zdobionych karafkach.

 

Whisky szkocka typu blended, klasy "de luxe", pierwotnie utworzona przez Williama Edwarda, do której w niedługim czasie dołączył James Chivas. Trunki produkowane przez wspólników były bezkonkurencyjne, gdyż zdecydowanie wyróżniały się na tle znacząco ostrzejszych w smaku alternatyw. Znakomity smak trunków Edwarda i Jamesa doceniła sama Królowa Wiktoria, a Panowie w 1843 roku uzyskali miano Księcia Szkockiej Whisky, często dostarczając wyroby własne na dwór królewski. Po dołączeniu Johna Chivasa, w 1857 roku oficjalnie powstała firma Chivas Brothers. W jej skład wchodzi 40 rodzajów starannie wyselekcjonowanych whisky słodowych i zbożowych, z których najmłodsza leżakuje minimum 12 lat, a najstarsza ok. 200 lat. Receptura Chivas Regal jest objęta ścisła tajemnicą od 200 lat, zna ją tylko trzech ludzi na świeci i jest przekazywana z pokolenia na pokolenie.