Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Dewars 15yo 0.7l

Cena sprzedaży
149,00 zł
Kraj: SZKOCJA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: puszka

W skład Blended Dewar's wchodzi ponad 40 wyselekcjonowanych najlepszych szkockich whisky, z których zdecydowana większość to single malt. Ponadto Dewar's 15YO  poddawany jest procesowi podwójnego dojrzewania.

Dewar's to marka szkockiej whisky typu blended, której obecnym właścicielem jest Bacardi, twierdzące że White Label" marki Dewar's jest najlepiej sprzedającym się szkockim blendem w USA. Dewar's jest również najczęściej nagradzaną szkocką blended whisky, posiadającą ponad 500 medali zdobytych na międzynarodowych konkursach. Została założona przez Johna Dewar'a w 1846 roku, która po przejęciu przez jego dwóch synów: John'a A. Dewar'a Jr oraz Thomasa Dewar'a, rozwinęła się do niebotycznych w tamtych czasach rozmiarów, stając się światowym liderem w 1896 roku.