Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

White Heather 21Yo 0.7l

Cena sprzedaży
999,00 zł
Kraj: SZKOCJA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 48%

Opakowanie: kartonik

Limitowana 21-letnia whisky mieszana stworzona przez GlenAllachie Distillers Company pod czujnym okiem Billego Walkera. Przejmując destylarnię GlenAllachie w 2017 roku, Billy Walker nabył też prawa do dwóch marek whisky: MacNair’s, przywróconą na rynek jako blended malt whisky i White Heather – marka, która była uśpiona od lat 80-tych. Tym razem powraca jako limitowana do 2000 butelek whisky mieszana o wyjątkowo wysokiej zawartości single malt (47%). Do tej wyjątkowej kompozycji Billy Walker pozyskał whisky zbożowe i słodowe z regionów Highland, Speyside i Islay, które przez 18 lat dojrzewały w beczkach pierwszego i drugiego napełnienia po bourbonie oraz sherry butt. Po zmieszaniu whisky trafiły następnie na 3 lata do beczek typu puncheon po sherry pedro ximenez i oloroso oraz virgin oak z dębu z Appallachów. W rezultacie powstała niezwykle zbalansowana whisky zabutelkowana z mocą 48%, w naturalnym kolorze i bez filtracji na zimno. Odnajdziemy w niej doskonale zrównoważone z całością kompozycji delikatne nuty torfu z whisky z Islay (udział 4%), owocowe nuty Speyside (udział 23%), wrzosowo-miodową słodycz z Highlands (udział 20%) oraz bogaty i zaokrąglony podkład z whisky zbożowej (udział 53%). Aromat: miękkie, słodkie akcenty miodu wrzosowego, toffi, palonego drewna, delikatnego zapachu torfu i nuta tanin. Smak: bogate nuty miodu wrzosowego, toffi, skórki pomarańczy i delikatnych tanin z akcentami torfu i dymu.