Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Bains Whisky Cape Moutian 21yo Single Grain 0.7l

Cena sprzedaży
869,00 zł
Kraj: RPA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 46,8%

Opakowanie: kartonik

Bain’s 21 y.o. Double Cask single grain whisky z południowej Afryki dojrzewa przez 21 lat w beczkach po burbonie, a następnie po sherry w wyjątkowym, ciepłym klimacie zwiększającym interakcję whisky z dębową beczką. Destylowana w 100% z lokalnie uprawianej i dojrzewającej w afrykańskim słońcu złocistej kukurydzy, aby uzyskać delikatny profil smakowy. Zawdzięcza głębię aromatu poczwórnemu leżakowaniu, najpierw w trzech zestawach beczek po burbonie w sumie przez 15 lat, a następnie w beczkach po Amontillado i Manzanilla sherry przez kolejne 6 lat. Whisky Bain’s 21 y.o. o mocy 46,8% to limitowana edycja dostępna w litrowej butelce i prezentowym pudełku.