Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Jack_Daniels_Sin_52b095e9739c7.jpg

Jack Daniels Sinatra Select 1l

Producent: JACK DANIELS
Cena podstawowa
949,00 zł
Cena sprzedaży
899,00 zł
Kraj: USA

Region: TENNESSEE

Pojemność: 1 litr

Zaw. alkoholu: 45%

Opakowanie: kartonik

Dostępność:   realizujemy24h.gif

Sinatra Select to trunek stworzony w hołdzie wielkiego amerykańskiego piosenkarza Franka Sinatry, który był miłośnikiem marki Jack Daniel's. Whiskey leżakuje w specjalnych beczkach, które na swojej wewnętrznej stronie posiadają rowki, dzięki którym trunek przedostaje się do dodatkowych warstw dębu, który nadaje bogatego bursztynowego koloru, mocnego charakteru oraz delikatnego zadymienia, posiada ona niezwykle gładką budowę o waniliowym tle.