Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Glenfiddich 18yo Our Small Batch 0.7l

Producent: GLENFIDDICH
Cena sprzedaży
469,00 zł
Kraj: SZKOCJA

Region: SPEYSIDE

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: tuba

Smak: owocowy i kwiatowy

Dostępność:   chwilowy_brak.gif

18-letnie wydanie single malta Glenfiddich to jedna z popularniejszych pozycji w katalogu szkockiej marki z siedzibą w regionie Speyside. Butelkowany z najniższą dopuszczaną przez oficjalne regulacje mocą 40% alkoholu trunek oferuje fuzję owocowych smaków, którym towarzyszą akcenty czekolady i imbiru. Słodowa whisky zawdzięcza swoje walory beczkom po bourbonie oraz po sherry, w których spędza 18 lat. Pozycja produkowana jest w małych partiach, co zwiększa jej ekskluzywny charakter.

Historia marki Glenfiddich rozpoczęła się w 1887 roku. To wtedy William Grant wraz z rodziną postanowił rozpocząć destylację whisky. Dzięki pomocy synów i córek w regionie Speyside powstała destylarnia. Region ten znany jest z produkcji owocowych i delikatnych słodów, a 18-letni single malt świetnie oddaje jego charakter. Słowo „Glenfiddich” z gaelickiego oznacza „dolinę jelenia” - to właśnie dlatego symbolem marki został jeleń z dorodnym porożem. Po dziś dzień słody Glenfiddich są wykorzystywane w mieszankach Grant's.

18-latek od Glenfiddich to mocno owocowa whisky, której szeroki wachlarz smakowy i aromatyczny oferuje również akcenty cynamonu, imbiru i dębowego drewna.

Barwa: bursztynowa;

Aromat: mocno owocowy, grejpfrut, pieczone jabłka, toffi, czekolada, drewno i cynamon;

Smak: kandyzowane owoce, niezwykle świeże nuty moreli, cynamon, imbir i akcenty sherry;

Finisz: solone toffi, owoce;