Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Glenmorangie X 0.7l

Producent: GLENMORANGIE
Cena podstawowa
169,00 zł
Cena sprzedaży
159,00 zł
Kraj: SZKOCJA

Region: HIGHLANDS

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: brak

Zapach: słodki z aromatami soczystej gruszki, wanilii i cytrusów;
Smak: wyjątkowy i zróżnicowany, wyłaniają się nuty cytrusowego sorbetu oraz creme brûlée oblanego czekoladowym toffi;
Finisz: długi i słodki.

Whisky Glenmorangie X produkowana jest w miasteczku Tain w szkockim regionie Highland. Jest to pojedyncze wystąpienie szkody specjalnie do miksowania. W jego powstawaniu brali udział barmani z całego świata. Trunek ten został wykreowany jako idealna podstawa pod orzeźwiające ulepszle, która ma zrewolucjonizować sposób picia single maltów. Glenmorangie X przez nieokreślony czas dojrzewa w beczkach po bourbonie, a także czas w świeżo wypalanych beczkach z dębu amerykańskiego. Wszystko to wsparcie na jej delikatny i słodkawy smak, dzięki czemu odnajdzie się na każdym podniebieniu.

O Glenmorangie X mówi się, że jest to trunek wprost  „Stworzony do Miksowania”, co pozwala kategoryzować ją jako idealny, ale i nieodzowny skład wszystkich spotkań towarzyskich w domu, czy też w plenerze. Dodatkowo w celu powrotnego dopłaty na środowisko ta edycja Glenmorangie dostępna jest wyłącznie bez opakowania.

Glenmorangie jest częścią największego na świecie koncernu Louis Vuitton Moet Hennessy skupi ekskluzywne marki w wielu kategoriach. To z pewnością z producentów, którego produkty polecamy na prezent, ze względu na jakość, estetykę i prestiż marki.