Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Hereford Reserva Chardonnay 0.75l

Cena sprzedaży
55,00 zł
Kraj: ARGENTYNA

Region: MENDOZA

Pojemność: 750ml

Zaw. alkoholu: 13,5%

Opakowanie: brak

Smak: wytrawny

Kolor: białe

Szczep: CHARDONNAY

Interesująca interpretacja argentyńskiego Chardonnay z ręcznie zbieranych gron. Po zakończonej fermentacji w kadziach 50% wina przechodzi fermentację malolaktyczną i krótko dojrzewa w beczkach z amerykańskiego dębu, aby nadać winu struktury. W szacie intensywnie cytrynowe. Posiada wyśmienity aromat, w którym dominują owoce tropikalne, ciasto kruche z gruszką, skórki cytrusów i nuty kwiatowe. W ustach krągłe i owocowe, z delikatnym akcentem tostów, o delikatnej kwasowości nadającej świeżości. Dobrze komponuje się z potrawką z kurczaka, daniami z wieprzowiny, pieczonym łososiem i quiche z porem.