Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Jacob's Creek Double Barrel Cab.Sauv 0.75l

Cena sprzedaży
69,99 zł
Kraj: AUSTRALIA

Pojemność: 750ml

Opakowanie: brak

Kolor: czerwone

Smak: wytrawny

Szczep: CABERNET SAUVIGNON

Zapach i smak: intensywny, poważny, dostrzeżemy akcenty wiśni i porzeczek oraz aromatów typowych dla dębowych beczek;

Wino Jacob's Creek Double Barrel posiada elegancki, czerwony kolor z krwistymi refleksami. Wino Jacob's Creek powstało ze specjalnie wyselekcjonowanych winogron ze szczepu Cabernet Sauvignon, który odpowiednio długo leżakował w dwóch rodzajach beczek dębowych. Wynikiem tego jest niesamowity niepowtarzalny bukiet, który zaspokoi nawet najbardziej wymagające kubki smakowe.

Doskonale pasuje do dań z czerwonego mięsa, grillowanego mięsa oraz przystawek.

Zalecane podawać lekko schłodzone w temperaturze 12-16°C.

Popularne Marki