Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Orestiadi Molino A Vento Grillo 0.75l

Cena sprzedaży
55,00 zł
Kraj: WŁOCHY

Region: SICILIA

Pojemność: 750ml

Zaw. alkoholu: 12,5%

Opakowanie: brak

Smak: wytrawny

Kolor: białe

Szczep: GRILLO

Wina Molino a Vento doskonale wyrażają terroir, z którego pochodzą. Są współczesnym wyrazem mariażu winiarstwa i sztuki. Grillo to jedna z najbardziej reprezentatywnych odmian Sycylii, a w tym przypadku mamy do czynienia z winem, które fermentowało w kadziach stalowych i dojrzewało łącznie 5 miesięcy (w kadziach i butelce) nim trafiło do sprzedaży. Barwa wina jest słomkowa, w bukiecie łączy cytrusowe aromaty z owocami tropikalnymi i świeżymi ziołami. Na podniebieniu, o rześkiej kwasowości i posmaku żółtego melona i owoców tropikalnych. Polecany do makaronów z owocami morza, skorupiaków i grillowanego tuńczyka bądź miecznika.