Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Glendalough Double Barrel 0.7l

Cena sprzedaży
159,00 zł
Kraj: IRLANDIA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 42%

Opakowanie: brak

Glendalough to gorzelnia położona w górach Wicklow na terenie Irlandii. W wolnym tłumaczeniu nazwa marki oznacza "dolina dwóch jezior" bezpośrednio odnosząc się do miejsca jej powstania. Gorzelnia została założona przez grupę przyjaciół z Wicklow i Dublina z pasją i chęcią wznawiania rzemiosła destylacji w Irlandii. W XVIII i XIX wieku w Irlandii funkcjonowało ponad 200 licencjonowanych gorzelni, a wraz z niezliczoną liczbą tych "podziemnych" - nielegalnych, było ich nieporównywalnie więcej. W tamtych czasach produkowano różne style potin, whisky, ginu, a nawet absyntu. Wraz z upływem czasu liczba czynnych destylarni mieszcących się na terenie Irlandii drastycznie spadła. Po wielu wieczornych spotkaniach, grupa znajomych zdecydowała się zrezygnować z dotychczasowej codziennej pracy na rzecz projektu o nazwie Glendalough, zarejestrowanego w 2011 roku. Razem zbudowali gorzelnię w pobliżu swojego ulubionego miejsca spotkań w górach Glendalough.

 

Double Barrel to whisky starzony w beczkach po amerykańskim bourbonie przez 3,5 roku, po czym zostało przelane na następne 6 miesięcy do beczek po Sherry Olorosa. Do produkcji trunku w 90% wykorzystano kukurydzę, a pozostałym głównym składnikiem jest jęczmień słodowy.

Zapach: obfity, ciemne owoce, wiśnie, rodzynki, figi oraz świąteczny pudding;

Smak: słodki i aksamitny, toffi, miód, pieprz, suszone owoce, wiśnie maraschino oraz brązowy cukier;

Finisz: imbir oraz inne przyprawy, dostrzegalne nuty migdałów;