Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

The Pogues Single Malt 0.7l

Kraj: IRLANDIA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: brak

Dostępność:   chwilowy_brak.gif

The Pogues Irish Whiskey to unikalny blend, w którym znajdziemy 50% whisky single malt w dwóch rodzajach: 10-letni single malt dojrzewany w beczkach po sherry oraz 7-letni single malt dojrzewany w beczkach po bourbonie. Drugie 50% składu stanowi 4-letnia whisky zbożowa dojrzewana w beczkach po bourbonie. Trunek ma aromat pełen nut słodowych i siekanych orzechów. W smaku delikatnie słodki, gładki, a jednocześnie intensywny. Produkowana wyłącznie z lokalnie rosnących zbóż i źródlanej wody, jest destylowana w małych alembikach destylarni West Cork. Nazwa tej whiskey wzięła się od nazwy popularnego w Irlandii folkowo-punkowego zespołu The Pogues.

Znalezione obrazy dla zapytania pogues

Whisky jest efektem współpracy, irlandzkiej, folkowo-punkowej kapeli The Pogues. Członkowie zespołu nawiązali współpracę z West Cork Distillers, której efektem jest pojawienie się na rynku nowej irlandzkiej whiskey – The Pogues Irish Whiskey. Właściciele West Cork Distillers, są dumni ze współpracy z The Pogues. Podkreślają, że firma utożsamia się z wartościami jakie przedstawia The Pogues – niezależność, niekonwencjonalne podejście, dbanie o jakość. The Pogues, znany z takich hitów jak „Fairytale of New York”, odwzajemnia zadowolenie ze współpracy z destylarnią, podkreślając, że czują dumę z tego, że mogą przyczynić się do rozsławiania irlandzkich produktów.