Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Kirker & Greer 10YO Single Grain 0.7l

Cena sprzedaży
279,00 zł
Kraj: IRLANDIA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 43%

Opakowanie: tuba

Wiek: 10YO

Kolor: jasne złoto;

Zapach: delikatny, trawiasty, nuty dębu, krówki, wanilii, kukurydzy, bananów i dużej ilości miodu;

Smak: popcorn toffi, karmelizowany banan, ananas, wanilia, cynamon i ślad dębu;

Finisz: przyprawy chai, laska wanilii oraz banany.

10-letni Kirker & Greer to wyjątkowy single grain leżakujący w beczkach po bourbonie.

Kirker & Greer Spirits zostałą założona w 2007 roku i jest w 100% niezależną destylarnią. Kirker & Greer to dwa niegdyś znakomite nazwiska, które zniknęły z pola widzenia właśnie do 2007 roku. Pod koniec XIX wieku Kirker oraz Greer byli uznanymi master blenderami i sprzedawcami własnej, mieszanej whisky. Wtedy założyli destylarnię Connswater, stając się jednym z największych irlandzkich eksporterów. Każda kropla dzisiejszej whisky Kirker & Greer to ich niesamowite, płynne dziedzictwo.