Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

The Irishman Caribean Cask 0.7l

Cena sprzedaży
335,00 zł
Kraj: IRLANDIA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 46%

Opakowanie: kartonik

Wyjątkowa irlandzka whiskey finiszowana w beczkach po rumie. Jest to unikalna kompozycja trzykrotnie destylowanych whiskey Single Malt i Single Pot Still. Początkowo dojrzewanie odbywało się w beczkach po bourbonie, a na ostatnie 6 miesięcy whiskey trafiła do beczek po rumie z karaibskiej wyspy Saint Lucia. Beczki po słodkim rumie nadały whiskey prawdziwie egzotycznego charakteru. W aromacie wyczuwamy nuty egzotycznego rumu, moreli i letnich owoców. W smaku mamy lawinę tropikalnych owoców zrównoważoną nutami przypraw. Finisz to kombinacja pełna akcentów bananów, fig, dębiny i przypraw.