Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

The Irishman Founders Reserve 0.7l

Cena sprzedaży
179,00 zł
Kraj: IRLANDIA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: kartonik

To unikalne połączenie irlandzkich whiskey stworzone przez założyciela marki – Bernarda Walsha. Jest to mieszanka dwóch stylów whisky – powstała z 70% Single Malt i 30% Pot Still Whiskey. Jest to blend, ale jego niezwykłość polega na tym, że jest to jedyna irlandzka whiskey mieszana, która powstała w 100% z whisky wydestylowanej w tradycyjnych alembikach, a do jej produkcji użyto wyłącznie ziarna jęczmienia. Nie zawiera żadnych gorszych i tańszych whisky zbożowych. Brak tutaj tzw. grain whisky, a co się z tym wiąże nie korzystano z aparatów do destylacji ciągłej. Founder’s Reserve jest trzykrotnie destylowana i dojrzewała w beczkach po bourbonie. 

W nosie pikantna i korzenna, z nutą czarnego pieprzu, cynamonu i brzoskwiń, a także delikatnymi akcentami wanilii i zielonego jabłka. W ustach przyprawy, słód, ciemna czekolada, dębina, smaki charakterystyczne dla beczki po bourbonie, krem karmelowy. Finisz długi z wyraźnie wyczuwalnymi nutami dębiny i toffi.