Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

WHISKY JOHNNIE WALKER BLUE LABEL YEAR OF THE RABBIT 40% 0,7L

Producent: JOHNNIE WALKER
Cena sprzedaży
1300,00 zł

Johnnie Walker Blue Label Year of the Rabbit

Podaruj cenną głębię w Nowy Rok Księżycowy z limitowaną edycją Johnnie Walker Blue Label Year of the Rabbit. Ta oszałamiająca edycja została zaprojektowana przez jedną z najzdolniejszych młodych talentów mody, Angel Chen. Projekt przedstawia dynamiczną interpretację żywiołowego królika, zodiakalnego symbolu roku 2023.

Symbolika Królika

Królik, symbolizujący miłosierdzie, elegancję i piękno, od dawna oznacza długowieczność w kulturze azjatyckiej. Motyw tańczących królików, skaczących wśród górskich szczytów, doskonale oddaje motto Johnniego Walkera: "Keep Walking".

Wyjątkowy Prezent na Nowy Rok

Johnnie Walker Blue Label Year of the Rabbit to idealny prezent na Nowy Rok Księżycowy. Jego wyjątkowy design i głębia smaku sprawiają, że jest doskonałym wyborem dla koneserów i kolekcjonerów whisky. Limitowana edycja podkreśla luksus i prestiż tej wyjątkowej whisky.

Podsumowanie

Johnnie Walker Blue Label Year of the Rabbit to nie tylko wyjątkowy trunek, ale również dzieło sztuki. Zaprojektowany przez Angel Chen, ten limitowany Johnnie Walker Blue Label łączy w sobie tradycję i nowoczesność, celebrując Nowy Rok Księżycowy w wyjątkowy sposób. Niezależnie od okazji, ta edycja przyniesie niezapomniane wrażenia smakowe i estetyczne, czyniąc każdą chwilę wyjątkową.