Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

26733_johnnie-walker-blue-label-year-of-the-wood-dragon8

WHISKY JOHNNIE WALKER BLUE LABEL YEAR OF THE WOOD DRAGON X JAMES JEAN 2024 40% 0,7L

Producent: JOHNNIE WALKER
Cena sprzedaży
1399,00 zł

Johnnie Walker Blue Label Year of the Wood Dragon x James Jean 2024

Johnnie Walker Blue Label Year of the Wood Dragon x James Jean 2024 jest najrzadszym arcydziełem w kolekcji tej renomowanej marki. Składający się z mieszanki najrzadszych i najbardziej wyjątkowych szkockich whisky, zawiera destylaty z destylarni Highland i Speyside, takich jak Cardhu, Clynelish, Benrinnes oraz Islay, znanych z charakterystycznej pikanterii. Ta specjalna edycja, stanowiąca hołd dla Roku Drewnianego Smoka , oferuje luksusowe doznania smakowe, które zachwycą miłośników wysokiej jakości whisky.

 

 Ekskluzywna Edycja dla Koneserów i Kolekcjonerów

Ta niezwykła butelka, pożądana przez kolekcjonerów i wizjonerów, stanowi wyjątkowy prezent dla każdego konesera szkockich whisky. Jej luksusowy design, stworzony we współpracy z artystą Jamesem Jeanem, podkreśla unikalność tej edycji i czyni ją prawdziwą ozdobą każdej kolekcji.

 

Wyjątkowe Doznania Smakowe

Johnnie Walker Blue Label Year of the Wood Dragon x James Jean 2024 oferuje bogaty i złożony profil smakowy:
- Aromat: Nuty dymu, rodzynki, wanilia i miód.
- Smak: Suszone owoce, cytrusy, dym, miód, wanilia.
- Finisz: Aksamitny z niuansami czekolady, orzechy i dym.

 

Podsumowanie

Johnnie Walker Blue Label Year of the Wood Dragon x James Jean 2024 to wyjątkowa edycja, która łączy tradycję z nowoczesnym designem. Jest to doskonały wybór dla miłośników luksusowych whisky, oferując niezapomniane doznania smakowe i estetyczne. Ta limitowana edycja, stanowiąca hołd dla Roku Drewnianego Smoka, z pewnością zachwyci każdego konesera i kolekcjonera.