Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Paul Mas Estate Reserwa Cabernet Sauvignon 0.75L

Cena sprzedaży
57,50 zł
Kraj: FRANCJA

Region: LANGWEDOCJA

Pojemność: 750ml

Zaw. alkoholu: 13.5%

Opakowanie: brak

Apelacja: VIN DE PAYS D'OC

Smak: wytrawny

Kolor: czerwone

Szczep: CABERNET SAUVIGNON

Kolor: głęboko purpurowy;

Zapach: czarna porzeczka, nuty przypraw i tytoniu;

Smak: bogaty, owocowy z miękkimi taninami.

Doskonale komponuje się z czerwonym mięsem, barbecue, duszoną wołowiną, gulaszami oraz twardszymi serami i deserami z gorzkiej czekolady.

Do skomponowania wina Paul Mas Estate Cabernet wykorzystano wyłącznie grona z odmiany Cabernet Sauvignon. Wino odbywa proce fermentacji alkoholowej i malolaktycznej, po której 20% wina trafia do dębowych beczek na 4 miesiące, natomiast 80% równolegle leżakuje w stalowych tankach.

Popularne Marki